ORP-constructa

ORP-CONSTRUCTA jest prężnie rozwijającą się firmą opartą na wiedzę i doświadczeniu w przemyśle produktów drewnopochodnych.
Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną szeroko rozumianego asortymentu sklejek oraz wszelkiego rodzaju płyt drewnopochodnych.
Solidność i rzetelność naszej firmy zaowocowały stałą współpracą z wieloma renomowanymi dostawcami. Jesteśmy bezpośrednim importerem płyt drewnopochodnych z różnych krajów ( Rosja, Białoruś, Ukraina, Słowacja, Niemcy, Chiny, itd.)
Staramy się oferować produkty najwyższej jakości w najkorzystniejszych dla klienta cenach.
Indywidualne podejście do każdego klienta oraz dostosowywanie się  do konkretnych potrzeb, znacząco wpływa na tworzenie i rozwój współpracy zarówno z dużymi firmami jak i z małymi odbiorcami. Takie podejście przynosi nam coraz większą liczbę zadowolonych klientów korzystających z usług naszej firmy.
W trosce o środowisko naturalne dbamy również o to, aby nasze produkty wykonane były z drewna pochodzącego z certyfikowanych lasów i innych źródeł kontrolowanych. Posiadamy certyfikat FSC® (nasz numer licencji to FSC® C119497).
Kupując produkty certyfikowane przyczyniają się Państwo do odpowiedzialnej gospodarki leśnej na świecie.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi oferowanych przez nas produktów!